ברוכים הבאים לאתר של ד”ר אלון סקופ, מומחה לרפואת עור.

ד"ר אלון סקופ בוגר התכנית היוקרתית לאבחון מוקדם וטיפול בסרטן עור במרכז המוביל Memorial Sloan Kettering Cancer Center בניו יורק.

ד"ר סקופ מנהל את המרפאה לאבחון מלנומה וסרטן עור במרכז הרפואי שיבא, וחבר בסגל המחקר של המחלקה לסרטן עור ב- Memorial Sloan Kettering Cancer Center. ד"ר סקופ הינו יו"ר החוג הישראלי לדרמוסקופיה, חבר ועד האיגוד הישראלי לרפואת עור ויו"ר ועדת חינוך של רופאי העור בישראל. 

תחומי העיסוק העיקריים של ד"ר סקופ כוללים אבחון מוקדם של סרטן עור, מעקב אחר מטופלים בסיכון מוגבר לסרטן עור, מעקב אחר ילדים עם נקודות חן מולדות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של הדמיה לא פולשנית לאבחון סרטן עור, וטיפול בתופעות לוואי עוריות של כמותרפיה ובבעיות עור בחולי סרטן.

ד"ר סקופ הינו חוקר ומרצה בעל שם עולמי בתחום אבחון מוקדם של סרטן עור באמצעות הדמיה לא פולשנית של העור, ופירסם למעלה מ-100 מאמרים מדעיים ופרקים בספרות המקצועית. בשנת 2009, זכה בפרס היוקרתי של החוקר המוביל בעולם בתחום הדרמטוסקופיה מטעם ה- International Dermoscopy Society. בשנים 2012 ו- 2015, ד"ר סקופ הוזמן כמרצה מרכזי (keynote speaker) בקונגרסים הבינלאומיים לדרמוסקופיה. בין השנים 2011-2015, זכה במענק מחקר לחוקר מצטיין מהאיחוד האירופי. בשנת 2016, ד"ר סקופ זכה במענק מחקר רב-שנתי יוקרתי מהקרן הלאומית למדע ובפרס קרן פרידנברג להצעת מחקר מצטיינת. בשנת 2017 זכה ד"ר סקופ להימנות על רשימת הרופאים הטובים בישראל של מגזין פורבס, בתחום רפואת עור וגידולי עור. בנוסף, ד"ר סקופ זכה בפרס מענק מחקר ע"ש מייסדי חברת טבע עבור מחקרו המדעי. 

לפרטים נוספים אודות ד”ר סקופ »

למה לצפות בבדיקה בקליניקה »